Motywacja

Piotr Sewioł - Medykamenty wiedzy

Prawo 7 – Wyzwanie jest motywujące tylko wtedy gdy możesz wygrać

Wyzwania inspiruje ludzi do uzyskiwania lepszych wyników. Ale trzeba pamiętać , że wyzwanie motywuje tylko wtedy , gdy istnieje szansa na to , że mu sprostamy , że odniesiemy sukces.
Stawianie nierealistycznych celów nie jest motywujące. Jedynie ci akwizytorzy , którzy mają szansę osiągnąć założony cel zmobilizują wszystkie siły , żeby go osiągnąć . Szczególnie , jeśli czeka ich nagroda
Aby praca dla danego człowieka była dla niego większym wyzwaniem , należy mu zlecić do wykonania największe zadanie , jakiemu ta osoba jest w stanie sprostać.
Z odpowiedzialnością , jaką wówczas ponosi musi się oczywiście wiązać odpowiednie uznanie osiągniętych przez niego wyników.
Prawo 8
Updated: Luty 26, 2017 — 7:50 pm
Program partnerski Cash In Pills oferuje jedne z najwyższych prowizji na rynku i rozbudowany zestaw narzędzi dla każdego webmastera. Dzięki temu cieszy sie niesłabnącym zaintersowaniem . Dziś ty też mozesz zarabiać na jego rosnącej popularności , wystarczy ,ze umieszczając linki referencyjne zachęcisz do rejstracji innego webmastera , a będziesz otrzymywał 5% od jego wszystkich wygenerowanych przez niego sprzedaży. Zapraszamy do promocji Cash In Pills afilliate program

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Motywacja © 2016 Frontier Theme
error: Content is protected !!