Motywacja

Piotr Sewioł - Medykamenty wiedzy

Po prostu być kobietą. Wanda Sewioł

Wanda Sewioł” Po prostu być kobietą „ 
Chciałam być osobą niezależną , wszystko musiałam zrobić sama, wciąż dążyłam do perfekcji, pięłam się po progach kariery bez jakiejkolwiek pomocy.
Dziś jestem kobietą majętną, mam wszystko co sobie wymarzyłam.
Już w szkole byłam przysłowiowym kujonem, wciąż siedziałam w książkach, kiedy moje koleżanki bawiły się na prywatkach i chodziły na randki, ja miałam inny plan na życie. Pochodzę z bardzo biednej rodziny, niewykształconej, gdzie matka pracowała jako sprzątaczka, a ojciec był zwykłym cieciem.
Wstydziłam się moich rodziców, ale byłam im wdzięczna za to, że łożyli na moje wykształcenie mimo trudnej sytuacji finansowej. Skończyłam szkołę średnią, zaliczyłam studia i dostałam się do światowej firmy w której objęłam dyrektorskie stanowisko.
Wszystko szło jak z płatka.
 Wanda Sewioł – Tajemnica porcelanowej lalki –
Po prostu być kobietą ”  
Updated: Marzec 3, 2017 — 10:45 am
Program partnerski Cash In Pills oferuje jedne z najwyższych prowizji na rynku i rozbudowany zestaw narzędzi dla każdego webmastera. Dzięki temu cieszy sie niesłabnącym zaintersowaniem . Dziś ty też mozesz zarabiać na jego rosnącej popularności , wystarczy ,ze umieszczając linki referencyjne zachęcisz do rejstracji innego webmastera , a będziesz otrzymywał 5% od jego wszystkich wygenerowanych przez niego sprzedaży. Zapraszamy do promocji Cash In Pills afilliate program

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Motywacja © 2016 Frontier Theme
error: Content is protected !!